Jak podkreślić spojrzenie? Sprawdź tanie kępki rzęs

2022-04-14

Marzysz o długich, podkręconych rzęsach? Sprawdź tanie kępki rzęs, które są doskonałym sposobem na wydłużenie rzęs i zmianę swojego wyglądu. Te niewielkie akcesoria potrafią zdziałać naprawdę wiele. Sprawiają, że spojrzenie staje czarująco zalotne, a oczy wydają się większe. Umieszczone pomiędzy naturalnymi rzęsami, kępki rzęs przyciemniają linię rzęs i optycznie otwierają oko. Dzięki temu trikowi zmienia się cały wyraz twarzy. Oczy wyglądają na wypoczęte, a spojrzenie na figlarne. Kępki wyglądają naturalnie i są znacznie prostsze w aplikacji niż sztuczne rzęsy. W sam raz dla początkujących. Jeżeli szukasz akcesoriów do upiększania rzęs, poznaj właściwości kępek i przekonaj się, że są znakomitym uzupełnieniem makijażu.


Lekko wywinięte rzęsy? Sprawdź tanie kępki rzęs

Jeżeli szukasz sposobu na poprawienie wyglądu swoich rzęs, sprawdź tanie kępki rzęs. To produkty w doskonałych cenach, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientek. To profesjonalne akcesoria, które można znaleźć w różnych modelach, rozmiarach i długościach.

Jeżeli Twoje rzęsy są krótkie i proste, na pewno nieraz myślałaś o tym, aby je wywinąć i lekko podkręcić. Stosowanie zalotki nie zawsze jest wskazane, ponieważ nieumiejętne jej używanie może zniszczyć delikatne i cienkie włoski. Poza tym zalotka podkręca je tylko na kilka godzin, a efekt ten nie zawsze jest zadowalający, szczególnie przy krótkich i spadzistych rzęsach. Wyjściem z sytuacji jest sięgniecie po kępki rzęs.

Wiele kobiet chętnie po nie sięga, ponieważ są wygodniejsze i lżejsze w noszeniu niż sztuczne rzęsy na pasku. Dają też lepszy, bardziej naturalny efekt, niż sztuczne rzęsy. Są stworzone do noszenia na co dzień, jak również na wielkie okazje. Jakie wybrać?

Rodzaje kępek rzęs – poznaj je

Kępki rzęs występują w wielu rodzajach, które różnią się pomiędzy sobą długością i wielkością. Producenci oferują różne rozmiary rzęs w kępach, aby z łatwością móc dobrać je do swoich preferencji i oczekiwanego efektu.

Do dyspozycji mamy kępki rzęs 9 mm, 10 mm, 11 mm. Dostępne są również paletki z rzęsami w kępkach w różnych rozmiarach – tak zwane miksy: 8 – 10 – 12 mm lub 9 – 10 – 11 mm. To produkty, które grubością przypominają naturalne rzęsy, dzięki czemu można wykreować bardzo naturalny look. Spojrzenie będzie wyraziste, ale efekt nieprzesadzony. Można uzyskać wachlarz gęstych rzęs, przyklejając kilka z nich lub zdecydować się na subtelny wygląd i doczepić kępki jedynie w zewnętrznym kąciku.

Jeżeli masz ochotę na bardziej zmysłowe spojrzenie, sięgnij po rzęsy w kępkach, które mają podwójną objętość. Są to rzęski stworzone do tego, aby osiągnąć efekt wachlarza rzęs. Czarne i gęste, posiadają nawet do 20 rzęs w jednej kępce. Mimo większej objętości nie obciążają powieki i prezentują się znakomicie. Są wygodne w noszeniu i łatwe w aplikacji. Większa ilość rzęs w kępce sprawia, że szybciej uzyskamy perfekcyjnie zagęszczone i wywinięte rzęsy, niż doklejając rzęskę do rzęski przy tych o mniejszej objętości.

Nowoczesne rzęsy są miękkie, lekkie i jedwabiste w dotyku. Bardzo komfortowe w noszeniu. Spełnią oczekiwania kobiet o różnych typach urody i kształtach oczu. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które przeszły odpowiednie testy dermatologiczne.

Pragniesz przedłużyć i zagęścić swoje rzęsy, a nie chcesz umówić się na wizytę do wizażystki? Sięgnij po kępki rzęs i zobacz na własne oczy, jak Twoje oczy się zmieniają. Efekt miękkich, długich i puszystych rzęs gwarantowany.