loadingimg

Wczytuję dane...
 • pl
 • en
 • de
 • Użytkownicy online: 4
 • Aktualny czas:
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Producenci
Producent
Kategorie
Dostawa

Poczta Polska

Bestsellery
BOND STREET (YARDLEY) VITAMIN SKIN CREM 75ML .
Cena:41,99 PLN
Wysyłka od: 5.00 PLN
Producenci
Producent
Subskrypcja
Zapisz się do newslettera:
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
IDEA 25 Tess Żel do higieny intymnej z wyciągiem z tymianku - 270 ml.
Cena:25,50 PLN
Wysyłka od: 6.90 PLN
Produkt dostępny!
3 ml
 • Producent: IDEA 25
 • Waga produktu: 0.49 kg
 • Realizacja zamówienia: 2 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

Świadome dbanie o higienę osobistą to już nie wybór, ale codzienny obowiązek. Każde zaniedbanie może doprowadzić do nieoczekiwanych zakażeń i chorób. Stosowanie niewłaściwych środków do higieny intymnej niezależnie od wieku - na przykład zwykłego alkalicznego mydła - jest najczęstszą przyczyną niszczenia mechanizmu obronnego intymnych części ciała w postaci bakteriobójczego, kwaśnego w swej naturze, odczynu pochwy. Kwaśne pH wydzieliny pochwowej - gdzie występuje mieszanina śluzu, złuszczone komórki nabłonka i pałeczki Döderleina - stanowiące fizjologiczną florę bakteryjną dróg rodnych - jest wynikiem produkowanego przez nie kwasu mlekowego. Kwaśne fizjologiczne pH niszczy wnikające bakterie chorobotwórcze i wirusy, a przede wszystkim w takim środowisku nie rozwijają się grzyby. Ta naturalna bariera ochronna może zostać utrzymana przez stosowanie właściwych preparatów, które nie niszczą naturalnej równowagi intymnych okolic i stanowią barierę dla mikroorganizmów chorobotwórczych. Dlatego też higiena intymna przy użyciu prawidłowych preparatów – pozwalających uniknąć jakichkolwiek zaburzeń - jest tak ważna w życiu każdej kobiety, niezależnie od wieku.
Takimi preparatami są sprzyjające fizjologii, rewelacyjne w swej skuteczności ŻELE TESS DO HIGIENY INTYMNEJ, charakteryzujące się bardzo dobrymi właściwościami myjącymi i kwaśnym, kontrolowanym pH. Poza delikatnymi substancjami myjącymi zawierają związki biologicznie czynne obecne w wyciągach ziołowych, które były od wieków stosowane w medycynie ludowej, a obecnie są uznawane jako bardzo skutecznie działające również przez medycynę konwencjonalną.

ŻELE TESS nie podrażniają ani błon śluzowych ani skóry, łagodzą i koją. Doskonale myją, pozostawiając subtelny zapach oraz długotrwałe uczucie świeżości i czystości. Regularnie stosowane zmniejszają skłonności do odparzeń, a także wspomagają leczenie wszelkiego rodzaju infekcji intymnych części ciała (świąd, upławy, pieczenie, stany zapalne). Mogą być też z powodzeniem stosowane do mycia całego ciała. Gwarantują bowiem utrzymanie właściwego, lekko kwaśnego odczynu skóry. Łagodzą pojawiające się na niej podrażnienia, sprzyjają zasklepianiu drobnych otarć i ranek.
Badania wykonane przez lekarzy dermatologów i ginekologów z różnych klinicznych ośrodków medycznych w Warszawie (również w AM) potwierdzają skuteczność i pełne bezpieczeństwo ich stosowania.
Gorąco polecane do regularnego, codziennego mycia intymnych okolic:
- nie zmieniają pH skóry i śluzówki,
- nie naruszają bariery ochronnej skóry, nie podrażniają i nie odtłuszczają - nawet w obecności twardej wody, (zawierają bowiem łagodne bazy oczyszczające bez mydła oraz bez chemicznych konserwantów),
- zmiękczają, a także nawilżają skórę i śluzówkę,
- zapobiegają odparzeniom,
- działają wspomagająco przy leczeniu różnego rodzaju infekcji skóry i śluzówki,
- przywracają i zapewniają uczucie komfortowej świeżości i czystości.

IDEA 25 Tess Żel do higieny intymnej z wyciągiem z tymianku - 270 ml. - ochrona przeciwgrzybicza!
Silnie hamuje rozwój grzybów chorobotwórczych i flory bakteryjnej. Szybko regeneruje uszkodzony naskórek. Doskonały dla osób narażonych na zakażenia grzybicze (kąpiele w basenach, publiczne sanitariaty, częste wyjazdy).

Pojemność: 270 ml.

Producent:
Idea25 sp. z o.o.
ul.Przygodowa 20; 05-090 Raszyn

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...